Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Adaptační pobyt Čeložnice 2023

Přeprogramovat se z lenivého prázdninování do pravidelného režimu školního roku není snadné ani pro žáky ani pro učitele. Aby změna nebyla tolik náhlá, jezdí celá škola Střílky hned v prvním týdnu na několik dní na adaptační pobyt. Doma necháme pouze novopečené prvňáčky, kterým tak dopřejeme několik dní na nikým nerušené zorientování se v novém prostředí.

Číst dál...

velký den našich prvňáčků = velký den naší školy

připadl letos na pondělí 4. září. Čtrnácti nesmělých žáčků se ihned po příchodu ujali ostřílení deváťáci, kteří jim pomohli překonat ostych na slavnostním pódiu při představování přihlížejícím rodičům a žákům celé školy a při předávání zlaté prvňáčkovské šerpy z rukou paní ředitelky a starosty obce.

Číst dál...

Pan učitel Vinnetou

Uvědomuji si, že k nejslavnějšímu indiánovi všech dob patří spíš přídomek rudý gentleman, ale nám byl v uplynulých dvou dnech skutečně učitelem. Ke dni dětí dostali žáci 1.-5. ročníku naší školy nadělen výlet do brněnského divadla  Polárka, právě na divadelní kus s názvem Vinnetou.

Číst dál...

Průběžná práce projektu eTwinning 2022 - 2023

Z našich stránek školy víte, že i v letošním školním roce žáci páté třídy pracují v online prostředí za pomocí digitálních technologií na dalším mezinárodním projektu v eTwinningovém prostředí evropských škol s názvem „Ukaž mi svoj poklad” s jednou školu z Čech a čtyřmi ze Slovenska.

Číst dál...

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.