Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Loučení s létem na základní škole ve Střílkách

Letošní ročník neformálního setkání rodičů, dětí a pedagogů základní školy ve Střílkách proběhl odpoledne v neděli 30. srpna 2020 ve Střílkách. Akci jsme uspořádali jako pomyslné ohlédnutí za uplynulými prázdninami a nenásilné naladění se na nový školní rok. Zamávat létu s námi přišlo na tucet rodičů a asi 20 dětí, které byly, jsou nebo se letos stanou našimi žáky. A co všechno se stihlo?

Číst dál...

Prázdninové vzdělávací dny ve střílecké škole

Ve dnech 3. 8. až 6. 8. 2020 proběhly na naší škole „Vzdělávací dny“ pod záštitou AŠSK. Zúčastnilo se celkem 14 žáků a žákyň 1. a 2. stupně z naší i jiných škol ze širokého okolí. Vzdělávací část zahrnovala seznámení s dostupnými roboty pro výuku robotiky na naší škole a také přírodopisnou exkurzi do ZOO Brno.

Číst dál...

Provoz školy během letních prázdnin 2020

V době letních prázdnin budou úřední hodiny na telefonickou žádost - prosím v případě potřeby kontaktujte vedení školy (viz kontakty).

Mimo dohodnuté úřední hodiny bude škola uzavřena. Přejeme všem krásné letní prázdniny.

Vyhlášení volných dnů (ředitelské volno) na 29. a 30. 6. 2020

Ředitelka školy vyhlašuje v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění, ve smyslu § 2 odst. 5 vyhlášky MŠMT ČR č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, v platném znění, pro všechny žáky volný den ze závažných organizačních důvodů, a to včetně činnosti školní družiny a školní jídelny, v termínech: pondělí 29.6. a úterý 30.6.2020.

Číst dál...

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.