Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Škola Střílky získala skvělé ocenění v projektu E-twinning – národní i evropský certifikát kvality

S velkou radostí jsme obdrželi následující informaci ohledně skvělé kvality práce našich vyučujících, žáků a žákyň:

Vážená paní Sobotková,

Gratulujeme! Vaší škole byl udělen Evropský certifikát kvality za práci na eTwinningových projektech „Vánoce okolo nás a medzi nami“ a „Probuzení Země a otvírání studánek“. Znamená to, že Vaše práce, práce Vašich žáků a spolupráce s partnery splnila podmínky pro udělení certifikátu a získala vysoké skóre.

Ještě jednou gratulujeme a doufáme, že budete pokračovat v organizování kvalitních projektů s ostatními eTwinningovými vyučujícími.

S pozdravem, e-Twinning Team

Všichni ve škole se připojujeme ke gratulaci všem vyučujícím, žákům a žákyním, kteří na e-twinningových projektech pracovali a dodáváme, že kromě evropského certifikátu kvality oba projekty také získaly národní certifikát kvality. 

 

Probuzeni Zeme a otvirani studanek 1 page 001

 

Vianoce okolo nas a medzi nami 5 page 001

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.