Copyright 2023 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Informace k platbě úplaty za školní družinu 2022-2023

Úhrada školného za školní družinu od 1.9.2022 - školné je stanoveno na 120,- Kč měsíčně

Úhrada ve dvou splátkách: 600,- Kč na 1. pololetí; 600,- Kč na 2. pololetí. Poplatek za školní družinu lze uhradit bezhotovostně na účet školy: č. ú. 27-5995760237/0100. Do poznámky prosím uveďte celé jméno dítěte a třídu. 

V případě uzavření školy např. z epidemiologických důvodů bude poměrná částka vrácena. V případě odhlášení dítěte ze školní družiny písemnou formou bude účtována částka za každý započatý kalendářní měsíc ve školní družině.

Tematický plán školní družiny 2021-2022

ŽIJEME V SRDCI EVROPY

Tento školní rok se ponese v duchu cestování po naši krásné ČR- celoroční téma bude Žijeme v srdci Evropy. Seznámíme se se základními údaji a zajímavostmi, budeme zjednodušeně pracovat s turistickými průvodci, mapou, atlasem. Podrobněji se zaměříme na naše blízké okolí- prostudujeme knihy o Střílkách a  Chřibech.

Číst dál...

Vánoce ve školní družině

Výroba gelových svíček se na naší škole stává tradicí. Tentokrát si  předvánoční tvoření užilo 50 dětí. Jak se jim to povedlo, to můžete zjistit na fotografiích.

Číst dál...

Den Země ve střílecké družině

Družina ve škole Střílky celý týden přožívala téma: Den Země. Povídali jsme si o ochraně životního prostředí, stavěli v lese domečky pro skřítky a taky jsme poctivě sbírali odpadky v okolí školy a v lese. 

Číst dál...

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.