Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Průběžná práce projektu eTwinning 2022 - 2023

Z našich stránek školy víte, že i v letošním školním roce žáci páté třídy pracují v online prostředí za pomocí digitálních technologií na dalším mezinárodním projektu v eTwinningovém prostředí evropských škol s názvem „Ukaž mi svoj poklad” s jednou školu z Čech a čtyřmi ze Slovenska.

Zatím jsme se od září stihli představit a to tentokrát formou 3 hádankových tzv. Avatarů - tedy kreslených postaviček, které znázorňovaly 3 naše charakteristické záliby s následným propojením textového představení. Zjistili jsme tak, že i když jsme různého věku i různých národností, spojují nás společné záliby, a dokonce  oblíbená hudba či hra na hudební nástroje.

Postupně hledáme poklady našich zemí  - zeměpisných míst, současných i historických známých či méně známých osobností, lidových tradic, hudby, minerálních vod, přírody a poklady našich škol.

 

Screenshot 20230404 093318 Canva

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.