Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Podle ustanovení § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, Vás bychom rádi tímto informovali, že používáme pro činnost tohoto webu tzv. cookies.

Cookies jsou malé datové soubory, která náš web posílá Vašemu počítači a která umožňují lepší využití webu a přizpůsobení obsahu Vašim potřebám a preferencím. Cookies běžně využívá většina internetových stránek. Cookies jsou obecně užitečné tím, že zvyšují uživatelskou přívětivost opakovaně navštívené internetové stránky. Pokud pro návštěvu našich internetových stránek používáte stejný počítač a internetový prohlížeč, cookies pomáhají  Vašemu počítači zapamatovat si navštívené stránky a jejich nastavení.

Žádná z cookies použitých na těchto stránkách nesbírá informace, jež by obsahovaly Vaše přímé identifikační údaje.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.