Mezinárodní eTwinningový projekt - Probouzení Země a otvírání studánek

Naše 4. třída dokončila již druhý mezinárodní projekt ve spolupráci 8 škol z Čech a Slovenska s jarní tematikou: Probuzení Země a otvírání studánek. V rámci projektu umístili školu na virtuální mapu, do mapy zapisovali i hodnoty měření kyselosti podtźemní a nadzemní vody, vytvořili společný online herbář, složili píseň projektu, pozorovali jednu větvičku stromu a její změny v průběhu jara.

Naše 4. třída dokončila již druhý mezinárodní projekt ve spolupráci osmi škol z Čech a Slovenska s jarní tematikou: Probuzení Země a otvírání studánek. V rámci projektu umístili školu na virtuální mapu, do mapy zapisovali i hodnoty měření kyselosti podtźemní a nadzemní vody, vytvořili společný online herbář, složili píseň projektu, pozorovali jednu větvičku stromu a její změny v průběhu jara.

certifikáty 23.5.2022

Ukázka ze vznikého časopisu projektu - k nahlédnutí ZDE.

Odkaz na dokumentační video ZDE.

Odkaz na náš etwinningový projekt ZDE.