Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

E-TWINNING Naši páťáci sklízí drobné ovoce své práce

V minulém školním roce jsme se s letošními páťáky zážitkovým učením s propojením všech předmětů zapojili do dvou mezinárodních projektů v eTwinningovém prostředí evropských škol a podařilo se nám za oba projekty získat certifikát Národní kvality.

Tím jsme dokázali, že jsme schopni jako škola otevřeně spolupracovat s evropskými školami a usilujeme o její kvalitu. Český Dům zahraniční spolupráce pak k Vánocům následujícího školního roku oceněné účastníky projektu odmění drobnými dárkovými předměty. Letos to bylo sice s tří měsíčním zpožděním způsobeným distribucí z edukačního centra EU, ale dvojnásobnou radost z dvojitých odměn, které směřovaly hned na jména našich dvou vyučujících, nám tato drobnost nevzala. Děkujeme!

 

20230404 071804 Chrome

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.