Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Podzim v naší družině - Halloween a háčkování

Ve školní družině máme neustále co dělat. Zábavnou formou se věnujeme aktuálním událostem a pořád se něco nového dozvídáme, procvičujeme a  objevujeme. Na podzim to byl například Halloween a háčkování.

Vydlabáváním dýní, zpěvem, tancem a dobrotami (křížaly, lentilkové jednohubky, lízatkové strašidla...) jsme oslavili svátek Halloween.

dsc 0067

Ke kroužku korálkování jsme přidali i háčkování. Zatím si téměř všechny děti, (přihlášených na kroužek jich je 16), zvládly uháčkovat podsedák z hrubé vlny. Jak se nám daří, to můžete shlédnout ve fotogalerii.

 

dsc 0080

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.