Copyright 2018 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Svět je malá škola, žáků je tu moc….

Myslíte si, že titulek přehání??? Kdepak! V novém školním roce totiž do naší střílecké školičky kromě osmi prvňáčků nastoupilo do ostatních tříd jedenáct nových žáků. Však to taky bylo při slavnostním zahájení ve školní jídelně poznat ! A to ještě prvňáčky podpořili svou přítomností v první školní den rodiče.

Číst dál...

Zkouška cyklisty pro žáky 4. ročníku

Zákon stanovuje cyklistům minimální věk pro samostatnou jízdu na pozemních komunikacích na 10 let (mladší 10 let smí jezdit jen pod dohledem osoby starší 15 let). Proto se letošní čtvrťáci pravidelně 1x za 14 dní ve středu po vyučování připravovali od října 2017 na zkoušku, aby získali „Průkaz cyklisty“.

Číst dál...

Školní výlet 3. a 4. ročník

Dne 19. 6. 2018 vyjeli žáci 3. a 4. ročníku na výlet do Brna. Vyzkoušeli si jízdu autobusem, vlakem, tramvají, trolejbusem. Nejprve navštívili Hvězdárnu a planetárium v Brně – program Země v pohybu, potom následovala krátká prohlídka města.

Číst dál...

Myslivecký kroužek na soutěži Zlatá trofej

V sobotu 9.6. 2018 se několik dětí z Mysliveckého kroužku naší školy zúčastnilo tradiční soutěžě Zlatá trofej. Svoje vědomosti prověřily v testu, zdravovědě,  znalostech z kynologie, poznávání větviček stromů a nakonec ve střelbě na terč.

Číst dál...

Prázdninový provoz - léto 2018

Přejeme všem krásné letní prázdniny. V době letních prázdnin budou úřední hodiny na telefonickou žádost - prosím v případě potřeby kontaktujte vedení školy (viz kontakty). Mimo dohodnuté úřední hodiny bude škola uzavřena.

Školní volejbalový kroužek zve k přátelskému utkání

Členové školního volejbalového kroužku pod vedením pana Filipi pečlivě trénovali celý rok a nyní vyzývají všechny odvážlivce z řad pedagogů i rodičů k přátelskému zápasu. Přijďte si zahrát a fandit. Těšíme se na Vás v tělocvičně školy už v pondělí 18. června od 15:30.

Číst dál...

f t g m