Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Naše škola v online debatě Národního pedagogického institutu ČR

V únoru reprezentovala paní ředitelka Mgr. Martina Raiserová naší školu v celostátní streamované debatě o zavádění ICT do škol, kterou pořádal Národní pedagogický institut ČR. Její vystoupení vzbudilo velký zájem a ohlas. 

Díky inspirativnímu přístupu paní ředitelky jsme se již zkontaktovali s několika dalšími školami, se kterými sdílíme své zkušenosti a navzájem si pomáháme při zkvalitňování výuky za pomoci informačních technologií.

Na zkrácený záznam debaty se můžete podívat zde https://www.npi.cz/aktuality/5846-revize-ict-zaznam-debaty

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.