Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Nové hudební nástroje pro kvalitní výuku hudební výchovy ve Střílkách

Hudba dokáže sdělit to, na co slova nestačí, a umí léčit bolest duše. Patří do každého srdce, tím spíš do každého srdce tvořícího naši školu ve Střílkách. Proto jsme moc rádi, že se nám podařilo získat prostředky z projektu EU ve výši 50 000,- Kč a rozšířit sbírku hudebních nástrojů, se kterými se mohou žáci v rámci výuky hudební výchovy setkávat pravidelně a zažít tak muzikantskou interakci v rámci ročníku i mimo něj. Naučíme děti základy hry na ukulele a v rámci rytmických cvičení se mohou věnovat hře na djembe, kajony a dokonce bicí soupravu. 

hudebka 1

 

hudebka 2 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.