Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Vyhlášení volných dnů (ředitelské volno) na 29. a 30. 6. 2020

Ředitelka školy vyhlašuje v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění, ve smyslu § 2 odst. 5 vyhlášky MŠMT ČR č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, v platném znění, pro všechny žáky volný den ze závažných organizačních důvodů, a to včetně činnosti školní družiny a školní jídelny, v termínech: pondělí 29.6. a úterý 30.6.2020.

Odůvodnění:
Vzhledem k tomu, že nastaly nové okolnosti v projektu Rozvoj infrastruktury v ZŠ Střílky, které umožní realizaci projektu o hlavních prázdninách, považuji tuto skutečnost za závažný organizační důvod. Po projednání se zřizovatelem školy vyhlašuji ve dnech 29. – 30.6. 2020 pro žáky volné dny.

Mgr. Martina Raiserová
ředitelka školy

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.