Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Online výuka - na naší škole funguje!

S našimi žáky jsme v kontaktu online - naše internetové hodiny pomáhají a fungují. Potvrzuje to i zpětná vazba od rodičů.

Škola je bez dětí. Co budeme dělat? Tuhle otázku si pokládaly určitě všechny školy v okrese, kraji, prostě široko daleko. Jak teď vyučovat? Jak doručovat dětem materiály k výuce? Známkovat nebo neznámkovat?

Ne každá škola chytila příležitost za správný konec. Některé školy rozesílaly hromady papírů k vyplnění, jiné přesně naopak. Také jsme uvažovali nad tím, jaké jsou naše možnosti, až jsme nakonec dospěli k závěru. Zavedeme online výuku!

Bylo to pro nás něco úplně nového. Nebyli jsme si zcela jistí, zda se nám to povede, ale šli jsme do toho. Dětem, které neměly počítače, jsme zapůjčili notebooky a mohli jsme začít. Online hodiny probíhaljí velmi dobře. Naše paní učitelky a páni učitelé si formu výuky oblíbili natolik, že občas zapomínali chodit na oběd.

Potřebovali jsme ovšem získat zpětnou vazbu od rodičů. Zjistit, zda jsou s takovou formou výuky také spokojeni. Vytvořili jsme proto dotazník, který jsme rozeslali všem rodičům, ve kterém jsme se ptali, zda jsou s online výukou spokojeni.

Během dvou týdnů nám přišlo tolik pozitivních odpovědí, které nás přesvědčily o tom, že to co děláme, děláme správně!

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám touto formou zvedli náladu a povzbudili nás.

dotaznik 1

 

dotaznik 2

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.