Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Zřizujeme elektronickou schránku důvěry

Rádi bychom rodiče a žáky naší školy informovali o zřízení elektronické schránky důvěry naší školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Může se stát, že máte problém, který Vás trápí, ale z nějakého důvodu se s ním nechcete, nemůžete nebo bojíte svěřit osobně. Nyní máte možnost poslat nám vzkaz přes internet ve formě emailové zprávy, takže se to nemusí nikdo jiný dozvědět. Elektronická schránka je zabezpečená a může být příjemnou alternativou osobního kontaktu pro ty z Vás, kteří jste zvyklí na online komunikaci.

Jak elektronická schránka důvěry funguje? Máte-li svůj osobní email, jednoduše nám pošlete svůj vzkaz na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Ve zprávě uvidíme váš e-mail a můžeme vám tak odpovědět opět emailem či vás kontaktovat ve škole a domluvit se na řešení vašeho problému. Vaše vzkazy budou směrovány na školní poradenské pracoviště (metodička prevence Erika Nevyjelová, výchovná poradkyně Mgr. Markéta Nováková, školní psycholožka Mgr. Dagmar Škarecká a ředitelka Mgr. Martina Raiserová).

 

help 153094 640

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.