Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

PRAHA HUDEBNĚ - chystáme speciální výlet do Prahy

V pondělí 26. 11. 2018 se mohou zájemci z řad našich žáků zúčastnit jedinečného hudebního výletu do Prahy. Na programu je návštěva koncertu v Rudolfinu, interaktivní výstava výtvarného umění, návštěva muzea Karlova mostu a procházka po pražských památkách.

Z organizačních důvodů je začátek a konec akce na zastávce vlaku ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Ráno je sraz na nádraží v 5:30, večer příjezd ve 20:08. Rodiče zodpovídají za dopravu na nádraží a večer si děti vyzvednou od vlaku ve Starém Městě.

Cena je 500,- Kč (nezahrnuje jídlo a pití).

Program obsahuje: procházku Prahou, Výchovný komentovaný koncert Sinfonietta L. Janáčka v Rudolfinu. Návštěva Art parku s interaktivní výstavou výtvarného umění. Návštěva muzea Karlova mostu s plavbou po Vltavě.

Počet míst je omezen, zájemci se mohou přihlásit v kanceláři školy nejpozději do pátku 9. 11. 2018.

rudolfinum 2700034 640

 

f t g m