Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Mikulášská párty 2017

Žáci osmého ročníku uspořádali skvělou Mikulášskou párty - píše o ní jedna z pořadatelek ...

Dne 9. 12. 2017 byla Mikulášská párty. Začala v 16:00 a končila ve 20:00 hod.

Akci jsme pořádali my, tj. osmý ročník, ale nebudu to moc obkecávat, musím napsat, jak to probíhalo..

Skoro všichni jsme se sešli před kulturákem už o půl 3 odpoledne i s paní učitelkou. Nachystali jsme sál, a pak už začali chodit lidi a děti. Byly zaplněny skoro všechny stoly a bylo tam dětí jako smetí. Hrály se různé hry a tancovalo se a všichni se bavili. V 18:00 přišel Mikuláš s andělem, anděl rozdal nadílku, děti řekly krásné básničky a Mikuláš byl velmi rád, že tady ve Střílkách a okolí jsou tak hodné děti. Jen čert si za oponou brumlal, že si nikoho neodnese..

Po odchodu Mikuláše děti dále tancovaly, smály se a hrály hry, za každou hru dostávaly bonbóny. Na stolech bylo cukroví a buchty od maminek (a jedné babičky) mých spolužáků, takže všichni mohli ochutnat i cukroví. Takhle to probíhalo až do samého konce, kdy jsme zahráli paní ředitelce i paní učitelce třídní písničky a kluci je vyzvali k tanci. Pak se už začalo uklízet. Když se douklízelo, tak jsme si sbalili saky-paky, rozloučili jsme se a každý si šel svou cestou.

Romana Kudličková, 8. ročník

 

mikulasparty2017001mikulasparty2017003mikulasparty2017008

f t g m