Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

DIGIakce: Digitální kompetence napříč vzdělávacími obory

DIGIakce: Digitální kompetence napříč vzdělávacími obory

Na Základní škole a Mateřské škole Střílky si účastníci na jednotlivých stanovištích prakticky zažijí využití digitálních technologií v různých vzdělávacích oborech a vyvodí si, jak v těchto oborech rozvíjet digitální kompetence.

Čekají Vás stanoviště:

Digitální kompetence v oboru Jazyk a jazyková komunikace s lektorem Mgr. Michalem Prchlíkem. Labyrintem světa do ráje robotického srdce.

Digitální kompetence v oboru Člověk a společnost s lektorem Ing. Radovanem Jůzlem, Ph.D. Malování světlem – propojení uměleckého vyjádření a společenských témat volnosti, svobody a demokracie.

Digitální kompetence v oboru Umění a kultura s lektorkou Mgr. Kamilou Bízikovou. Plošková animace na dané téma – složením záběrů vyjádří pohyb.

Digitální kompetence v oboru Člověk a příroda s lektorkou Ing. Petrou Peer, Ph.D. Chemické pokusy s digitálními měřidly.

 

DIGIakce jsou společnou aktivitou projektu NPO3.1 DIGI (https://revize.edu.cz/) v NPI ČR a externích subjektů/školských zařízení, které na své akci umožňují sdílení zkušeností více škol a přinášejí zajímavé inspirace v oblasti digitálního vzdělávání. Garantem obsahu DIGIakce je hostující organizace/organizátor Základní škola a Mateřská škola Střílky, NPI ČR v pilotním režimu monitoruje a podporuje zdárný průběh akce, všem lektorům i účastníkům akce je nabízena navazující spolupráce. Průběžná výzva k DIGIakcím je otevřená všem školám a školským zařízením, sledujte web https://revize.edu.cz/inspirujte-kolegy#digiakce   

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.