Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Bylinková zahrada znovu ožívá

Žalostný stav školní bylinkové zahrady, zapříčiněný koronavirovou pauzou a letními prázdninami, vyburcoval přírodumilovné vyučující a žáky k radikálnímu zásahu. Vyzbrojení chutí do práce a pracovním nářadím vyrazili žáci šestého a sedmého ročníku srdnatě do akce.

Plevel vyhubili, bylinky zastříhli a část jich dali usušit. Výtvarně zdatní jedinci pak dokázali z  bylinek vytvořit malou mandalu. Další skupina dětí vyplela záhon růží. Výsledky pilné práce našich šesťáků a sedmáků si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích, případně na záhonech pod okny školy.

bylinky 2020 001

 

bylinky 2020 002

 

bylinky 2020 003

 

bylinky 2020 004

 

bylinky 2020 005

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.