Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Poznáváme Slovácko

Ve čtvrtek 3.9.2020 se žáci 6. a 8. třídy zúčastnili vzdělávací exkurze v Uherském Hradišti. Nejdříve jsme si společně prošli Slovácké muzeum a shlédli výstavu fotografií předního českého fotodokumentaristy Karla Cudlína, držitele mnoha ocenění Czech Press Photo i dalších mezinárodních cen, která je komplexně zaměřena na Izrael.

Shlédli jsme Národopisnou expozici Slovácko. Ta je členěna do několika okruhů, které jsou vzájemně propojené a navazují na sebe. Největším zážitkem pro děti však byla návštěva centra Laser Game, ve kterém si mohly prožít hru jako tým, i jako jednotlivci. V úplné tmě, v místnosti s překážkami trénovali orientaci a postřeh.

Potřebné občerstvení si vychutnali na Masarykově náměstí u kašny, žáci odpovídali na otázky z vědomostního kvízu týkajícího se hlavních bodů města a řádně znaveni jsme se vydali z autobusového nádraží zpět do Střílek.

 

IMG 6216

IMG 6188

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.