Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Loučení s létem na základní škole ve Střílkách

Letošní ročník neformálního setkání rodičů, dětí a pedagogů základní školy ve Střílkách proběhl odpoledne v neděli 30. srpna 2020 ve Střílkách. Akci jsme uspořádali jako pomyslné ohlédnutí za uplynulými prázdninami a nenásilné naladění se na nový školní rok. Zamávat létu s námi přišlo na tucet rodičů a asi 20 dětí, které byly, jsou nebo se letos stanou našimi žáky. A co všechno se stihlo?

Paní ředitelka krátce představila přítomným rodičům nové posily pedagogického týmu. Na sportovce čekalo něco pohybových aktivit, zpěváci pěli zplna hrdla za hlasitého doprovodu nezpěváků a ostýchavců, kteří alespoň vydatně bouchali, břinkali a klapali.

Zhruba v polovině programu nás déšť zahnal do tělocvičny, kde se odehrálo netradiční sportovní klání – přetahovaná, do níž se zapojili rodiče, děti i učitelé. Populární a vyhledávanou atrakcí byl pak fotokoutek s řadou divadelních kostýmů, které na akci laskavě zapůjčil spolek stříleckých ochotníků.

Za zmínku určitě stojí netradiční „lov QR kódů“, při níž lovci museli hledat porůznu schované QR kódy a dešifrovat zprávu.

Podvečer v činorodém hemžení rychle utekl a soudě podle úsměvů na tvářích zúčastněných akce svůj účel splnila. Příští léto se těšíme na shledanou.

louceni s letem

louceni s letem 2

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.