Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Prázdninové vzdělávací dny ve střílecké škole

Ve dnech 3. 8. až 6. 8. 2020 proběhly na naší škole „Vzdělávací dny“ pod záštitou AŠSK. Zúčastnilo se celkem 14 žáků a žákyň 1. a 2. stupně z naší i jiných škol ze širokého okolí. Vzdělávací část zahrnovala seznámení s dostupnými roboty pro výuku robotiky na naší škole a také přírodopisnou exkurzi do ZOO Brno.

Pohybová část obsahovala každodenní společné pohybové hry a aktivity, které probíhaly v tělocvičně a na dvoře školy. Vše bylo zakončeno výletem „po vlastních“ na Samotu a zpět po trase naučné stezky ZŠ Střílky. Zaznamenali jsme velice kladné ohlasy od žáků i rodičů a doufáme, že budeme tuto akci moci opakovat i příští rok.

Za kolektiv učitelů ZŠ Střílky
Radovan Jůzl

vzdelavaci dny 1A

 

vzdelavaci dny 2A

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.