Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Lyžařský výcvikový kurz 2020

Od 18. do 21. února se 22 lyžařů, lyžařek a snowboarďáků z 6. až 9. třídy pustilo neohroženě na svah lyžařského střediska Stupava pod dohledem učitelů Michala Bělovského, Radovana Jůzla a Evy Obručové. Během 4 dnů se událo mnoho zajímavých událostí a příhod.

Všude vládla dobrá nálada, všichni si vzájemně pomáhali a počasí se povedlo. Jen v pátek to vypadalo, že se kvůli nepřízni počasí budeme muset rovnou po příjezdu otočit a vrátit. Už při cestě, totiž hustě pršelo a na Stupavě to bylo ještě horší. Nezlomný duch našich žáků, se však kapek vody nezalekl, načež byl po krátkém posezení pod stanem za svou trpělivost odměněn. Déšť ustal jako na povel a tak jsme se mohli vrhnout na téměř prázdnou sjezdovku vstříc dalším zážitkům posledního dne lyžařského kurzu.

Všem zúčastněným patří veliká pochvala za zlepšení, kterého dosáhli a obdiv za to, že i přes únavu pokračovali stále dál. Naštěstí se nám vyhnuly vážnější úrazy a už teď se těšíme na lyžařský kurz 2021.

 

 

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.