Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Vzpomínka na vánoce 2019

Vrcholem vánočních oslav byly i nyní vánoční dílny. Je to neformální vánoční setkání s žáky a rodiči. Již delší dobu nepořádáme žádné "oficiální" události, ale chceme si společně s přáteli školy užít jedinečnou vánoční atmosféru.

Vánoční dílny začaly dne 17.12. 2019 u nás ve škole. Děti s rodiči si mohli vyrobit různé vánoční výrobky například, bavlněný stromeček, ozdobnou svíčku a jine výrobky. V jídelně bylo občerstvení se skvělým punčem. Po 1 hodině průběhu našeho programu jsme se přemístili do tělocvičny kde si dramatický kroužek pro nás připravil představení stínového divadla na téma “láska”. Dramatický kroužek odehrál své stínové divadlo (detaily najdete v samostatném článku) a poté jsme se přesunuli zpět do jídelny. Tam nám zazpíval pěvecký kroužek a žačky z 1.stupně nám zazpívaly anglickou píseň. Naší akci ukončil 2. stupeň, který  nám zazpíval vánoční písničku s paní učitelkou Sobotkovou.

Pak už nás čekal jen poslední předvánoční den ve škole, který jsme si užili společnou vánoční návštěvou kostela, společným zpíváním koled a besídkami ve vánočně vyzdobených třídách. 

vanocnidilny 2019 001

vanocnidilny 2019 002

vanocnidilny 2019 003

vanocnidilny 2019 004

vanocnidilny 2019 005

vanocnidilny 2019 006

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.