Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Příprava na budoucí povolání - představujeme nabídku škol

V pátek 13. prosince se v naší škole smolný den rozhodně nekonal. Kromě obvyklé výuky proběhla v 8. a 9. třídě zajímavá akce. Navštívila nás naše bývalá žákyně Denisa E., která studuje třetím rokem na zlínské Střední průmyslové škole polytechnické obor Design výrobků.

Denisa nám představila svou střední školu, různé studijní i učební obory, které škola nabízí, především samozřejmě svůj obor, kde může uplatnit svůj výtvarný talent. Zodpověděla nejrůznější všetečné dotazy ohledně studia, života na internátě ve Zlíně, prozradila také něco o studijních cestách do zahraničí, kde úspěšně reprezentuje svou školu.

Některé žáky beseda nadchla a rádi by tuto zlínskou školu navštívili ve dnech otevřených dveří. Mnozí naši žáci jsou totiž výtvarně nadaní a beseda jim ukázala způsob, jak svůj talent rozvinout a využít v budoucím povolání. Děkujeme proto Denise za skvělou prezentaci a přejeme jí hodně úspěchů v dalším studiu.

beseda 2019 001+

 

beseda 2019 002

beseda 2019 003

 

beseda 2019 004

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.