Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Projekt Obrana se týká všech

Už 20.11 jsme začali připravovat projekt ,,Vyber si svého hrdinu”. Každá třída si vybrala stříleckého hrdinu. 6.,8.,9. třída si vybrali bratry Politzerovy a 7.třída si vybrala Antonína Amanda Petřvaldského. Dne 26.11 k nám přijela organizace PRESAVE, které jsme přednášeli naše projekty.

Potom jsme se bavili o historii, kterou nám vyprávěli naši prarodiče. Další hodinu jsme probírali IZS - integrovaný záchranný systém (hasiči, policisté, záchranáři, vojáci). Povídali jsme si o jejich povolání.Díky této akci jsme se dozvěděli více informací o našem bezpečí a jak se chránit před nebezpečím, které může postihnout nás i naše blízké. 

Zapsaly: Žaneta a Kateřina ze 7. třídy.

 

Obrana web page 001

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.