Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Školní akademie léto 2019

Dne 20. 6. 2019 se uskutečnila Školní akademie, která proběhla netradičně v KD. Všichni žáci se na ni pilně připravovali několik týdnů dopředu. Akademie začala tancem a zpěvem folklórního kroužku a krásné vystoupení si nacvičila i mateřská školka.

Valčík zatancovali žáci 1. – 3. ročníku, udělali si tak vlastně malou průpravu na to, až je bude v 9. ročníku čekat polonéza J. Někteří naši mladší spolužáci si připravili taneční vystoupení, jiní zpěv a 8. třída scénku. Vystoupil školní pěvecký sbor a nesmíme zapomenout ani na sólisty: Denisa Šašinková a Michaela Tatarková zazpívaly, Veronika Prchlíková nám zahrála na klávesy, Ester Cveková na housle a Vojtěch Sobotka na trubku. Nakonec jsme se všichni společně rozloučili s devátou třídou, která si pro nás nachystala závěrečné video. No tolik slz pohromadě jsem dlouho neviděla, ale i přes smutek z rozloučení jim přejeme hodně štěstí na cestě k dospělosti.

Doufáme, že se Vám akademie líbila. Za mě, z pohledu budoucího deváťáka, jsem z letošní akademie nadšená.


Kristýna Janíková, 8. ročník

akademie 2019 001

 

akademie 2019 002

 

akademie 2019 003

 

akademie 2019 004

Místo fotek v galerii jsme pro Vás připravili sestřih všech vystoupení v krátkém videu, které najdete na školním facebooku.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.