Etiketa naživo – Školní žákovský ples ve Střílkách

V pátek 8. února večer se v místním Kulturním domě odehrála jedinečná společenská událost pro žáky sedmého, osmého a devátého ročníku.
Několik měsíců týden co týden všichni poctivě trénovali nejen taneční kroky, ale i ladné a přímé držení těla, elegantní podávání ruky, prostě společenské chování.

Ovšem jen toto nestačilo, aby se mohl ples uskutečnit, bylo potřeba vyrobit plakáty, sehnat tombolu, vyzdobit sál, nahrát hudbu.
A tak si naši žáci prakticky vyzkoušeli náročnost organizace velké akce.
Odměnou jim je výtěžek z dobrovolného vstupného a tomboly, který činí 13 920 Kč. Jak budou finance použity, rozhodnou žáci na Žákovském parlamentu. Pravděpodobně je použijí na výlet do Bratislavy, kam se na jaře chystáme.

Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům školy, že nás podpořili.

unor2019 002