Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Ohlédnutí za Mikulášskou párty

Přinášíme ještě ohlednutí za další úspěšnou akcí, kterou uspořádali žáci 8. ročníku. Dne 7. 12. proběhla v kulturním domě ve Střílkách Mikulášská párty, ale žáci ji začali připravovat už několik týdnů dopředu. Každý přiložil ruku k dílu, každý se podílel a každý přispěl nějakým nápadem, prostě sehraný tým.

Účast na párty byla hojná, děti se bavily, tancovaly, zúčastňovaly se připravených soutěží a těšily se na Mikuláše. Ten opravdu přišel a s ním anděl, který rozdával sladkosti pro všechny. Čerti mezitím lovili malá zlobidla, aby je z legrace nabrali do pytle, a tak bylo i plno smíchu a výskání. Závěrečný taneční maraton byl už jen třešničkou na dortu. Všichni pořadatelé-osmáci si zaslouží velkou pochvalu, dali do toho vše a úsilí se vyplatilo.

 

mikparty2019 001

 

mikparty2019 002

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.