Úspěch v myslivecké soutěži 2020

V sobotu 20.června se konala na střelnici MS v areálu Hvězda u Kroměříže soutěž o Zlatou srnčí trofej. Tato okresní soutěž probíhá každým rokem, vítězové pak mají možnost postupu do celostátního kola. Značného úspěchu v ní dosáhli členové bývalého mysliveckého kroužku z naší střílecké ZŠ.

Tomáš K. se stal vítězem ve střední věkové kategorii, Samuel F. získal druhé místo v kategorii nejstarších žáků. I zbylí dva naši účastníci, Erik V. a Karolína F. si vedli dobře. Ačkoli v minulém školním roce myslivecký kroužek při střílecké škole již nepracoval, znalosti a dovednosti z oboru přírodovědy, zdravovědy a hlavně myslivosti včetně střelby děti nezapomněly. Jako odměnu si kromě diplomů za přední místa a zážitků ze soutěže odnesli všichni zúčastnění též věcné ceny a upomínkové předměty.

myslivecka soutez 2020