Aneta Coufalová, DiS

Aneta Coufalová, DiS - vychovatelka ve školní družině

Jelikož jsem místní, prošla jsem si povinnou školní docházkou právě zde, na ZŠ Střílky. Po studiu na Střední škole hotelové a služeb v Kroměříži v oboru - Wellness, zdravý životní styl, jsem studovala na Vyšší odborné škole pedagogické a sociální v Kroměříži - obor Sociální pedagogika.

V roce 2019 jsem nastoupila jako asistentka pedagoga pro druhý stupeň a poté jsem byla asistentkou v první třídě. Od září pracuji jako vychovatelka školní družiny. Mým velkým koníčkem je ochotnické divadlo, ve kterém účinkuji už od základní školy. Mimo jiné jsem velkým příznivcem přírody a baví mě různé druhy sportrů.

Považuji se za komunikativního a společenského člověka a ráda přijímám nové výzvy.

Konzultační hodiny – čtvrtek 13:30 – 14:00 (jindy dle domluvy).