Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Mgr. Jana Drápalová

Mgr. Jana Drápalová – učitelka na prvním stupni.

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Kroměříži a Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor speciální pedagogika.

Na této škole učí od roku 1988 – nejprve v mateřské škole a v roce 2001 přešla na základní školu.

Usiluje o pozitivní klima ve třídě, dobrou spolupráci s rodiči. Snaží se co nejvíce žáky poznat, pochopit je, respektovat osobnost každého jednotlivce.

Aby bylo učení pro žáky efektivní, zábavné, využívá ve svých hodinách různé aktivity, pomůcky, metody kritického myšlení, prvky Začít spolu.

Říká, že: "Má příprava na hodinu a do ní vložená energie bude odměněna pochopením probíraného učiva a radostí z dobrého výsledku žáka."

Prohlášení o přístupnosti.