Edukativní skupiny pro předškoláky

Pro předškolní děti pořádáme edukativní skupiny zaměřené na přípravu na nástup do školy.

Na naší škole nyní nabízíme EDUKATIVNÍ SKUPINY pro předškolní děti.

Edukativní skupiny – jsou určené předškolákům, budoucím prvňákům, aby si osahali školní prostředí, seznámili se tím, jak to chodí ve škole a získali nové dovednosti. Program skupin kombinuje hravý přístup se vzděláváním a je zaměřen např. na grafomotoriku, syntézu a analýzu, uvolňovací cviky, správný úchop tužky a matematickou představivost.

V roce 2017 každé úterý od 15:00. První setkání 7. 3. 2017 ve Střílkách ve škole.

S sebou přezuvky. Délka jedné lekce maximálně 45 minut. Po skončení možnost dotazů nebo individuálních pohovorů.