Copyright 2020 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Co se děje ve škole o prázdninách – aneb nevěřte všemu, co si přečtete na internetu.

Léto je v plném proudu, ale střílecká škola rozhodně nespí, naopak, dějí se tu neobvyklé věci.

Nabízíme Vám pohled do aktuálního dění ve škole. Jen prosím nevěřte všemu, co si dále přečtete a raději se přijďte od září podívat, jak je to doopravdy.

Mnoho dětí se ptá, co se vlastně ve škole děje o prázdninách a co dělají učitelé, když tam nejsou děti. Inu, takový učitel musí učit ať už děti má nebo nemá – proto přes prázdniny vyučujeme květiny.

 

Intenzivní prázdninový kurz pro vzdělávání květin je velmi úspěšný. Naše květiny už umí tiše sedět, zaujatě poslouchat a některé (když se otevře okno a venku fouká vítr) dokonce i tiše souhlasně přikyvují. Nejmenovaný pedagog k tomu dodává: „To je víc, než předváděly koncem roku některé děti…“.

Na školním dvoře se objevilo toto:

Dle našeho zjištění za celou akcí stojí známý německý hledač pokladů Horst Spiegel. Podařilo se nám ho zastihnout a řekl nám (protože jsme mu moc nerozuměli, zaznamenáváme přesně, co řekl): „Já tady chledat poklad. Já dočíst se, že Stzrilky neznamenat to, no .. wie sagt man in Czechen .. strilet, ale to strzezit, jako že chlídat. Na ja, aber co to ty Strilky tady chlídat? To být jasné. No pžece velka poklad. Ta zachadna Jantarova komnata je ukryta hier – in Strilky. Tak ja tady kopat a kopat a až to to tu cele rozkopat, ja ten poklad najít. Wundebar, nich wahr?“

Nejmenovaný zaměstnanec školy tuto zprávu odmítl potvrdit a snažil se celou věc zakrýt tím, že prý tam prostě někoho (nebo něco???) podřízli. My však máme v celé záležitosti jasno, ve škole poklad opravdu máme, a to jsou naši žáci, na které se už moc těšíme.

 

Jinak už jsou to jenom drobnosti.

Paní ředitelka bude od září úřadovat přímo na chodbě.

Bude tak mít lepší přehled o tom, kdo zase zaspal a jde pozdě.

 

Místo jídelny zřizujeme bruslařskou ledovou plochu.

Od září si kromě ešusů budou důchodci nosit i brusle.

 

V přízemí na chodbě směrem k jídelně – tedy vlastně k bruslařské hale – se ve zdi objevily nové dveře. Prostě tam najednou jsou.

Nikdo zatím neví, co je za nimi, ale spekuluje se, že je to vstup do nové dimenze vzdělávání.

 

Nová dimenze vzdělávání určitě čeká na všechny naše žáky, tak snad v září sami odhalí, co z výše uvedených informací byly jen falešné zprávy a jak je to doopravdy.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.