Copyright 2024 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Čertovská party 2016

V sobotu 3.prosince 2016 jsme my, osmáci, uspořádali v Kulturním domě pro děti ze Střílek a okolí Čertovskou párty.

Akci předcházela pečlivá příprava: vyráběli jsme výzdobu sálu, připravovali hry, vybírali hudbu a chystali štěstíčka - obálky s drobnostmi pro radost. Každý z nás měl nějaký úkol. Moc dobré bylo už to, že nás snaha o hladký průběh akce stmelila v opravdovou partu. Podařilo se nám připravit pro návštěvníky malé občerstvení a díky sponzorům jsme mohli odměňovat účastníky her sladkostmi.

Na začátku párty zel sál v KD prázdnotou a někteří z nás pomalu propadali panice. Postupně se však sál zaplnil. Děti i rodiče si zahráli různé hry, pojídali dobroty a zatančili si, dokonce nás navštívil i Mikuláš s čerty a andělem. Myslíme si, že se párty docela povedla, těšíme se na další podobné akcea věříme, že jich bude ještě dost.

Žáci 8.ročníku

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.