Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Celé Česko čte dětem s panem Stančíkem

Pátek třináctého byl pro nás ve školce hezký den. Přišla za námi totiž návštěva! Pan David Stančík, tatínek Julinky, přišel dětem do školky přečíst pohádku v rámci projektu Celé Česko čte dětem.

Protože jsme se celý týden seznamovali s domácími zvířátky, pohádka byla samozřejmě také o zvířátkách a to o pejskovi a kočičce ze známé knihy Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce. Nezůstalo však pouze u poutavého čtení. Pan Stančík si s dětmi následně také povídal, dával jim různé otázky a společně si ještě i zacvičili.

Děti byly nadšené a hned se ptaly, jestli za nimi ještě někdy přijde? Jaká pak byla jejich radost, když jim bylo přislíbeno, že jeho návštěva u nás nebyla poslední. Ještě jednou moc děkujeme. Protože venku bylo po noční bouřce opravdu hodně mokro, zůstali jsme ve třídě a následovalo cvičení na "opičí dráze".

dscn2312

dscn2336

dscn2360

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.