Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Co krásného jsme vyrobili na velikonočních dílnách.

Ve středu 28.3. se předškoláčci znovu vypravili do školy, aby se tam spolu se školáky zúčastnili velikonočních dílen. Ve výtvarné dílně si pak zhotovili papírový košíček a v družině jim děvčata ze 2.stupně pomohla vyrobit kuřátka z vlny. Dětem se ještě ani nechtělo odcházet.

Nakonec si ale spokojeně odnášely své krásné výrobky a hlavně hezké vzpomínky na příjemnou atmosféru ve své budoucí škole . Po návratu do školky mohli vesele ve velikonočním tvoření pokračovat. Díky dětem má teď naše školka nový jarní kabátek. Poděkování patří také babičce Zapletalové, která nás obdarovala krásnými háčkovanými kraslicemi. Nakonec i paní učitelky přiložily ruku k dílu, aby nezaostávaly za dětmi. Největší radost udělala dětem školková víla, kterou pro děti vyrobila paní učitelka Martička. Děti si ji pojmenovaly Eliška a bude s námi ve školce celoročně.

Fotografie mnoha dalších výtvorů najdete opět ve fotogalerii.

velikonoce ms2018007

velikonoce ms2018027

velikonoce ms2018012

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.