Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Pozvánka na sobotní setkávání pro děti a rodiče mateřské školy

Milí spolurodičové, protože se potkávají ve školce naše děti, ale my už moc ne, a protože i děti by spolu určitě rády zažily i něco mimo školku, napadlo nás, že bychom mohli někdy společně někam vyrazit.

Například zaplavat si a zařádit někam do vody, nebo v Kyjově je venkovní parádní hřiště Sokolíček s jízdou na bobech, lanovkou, trampolínami, skluzavkami atd. a ještě víc se tak poznat. Kdo není mobilní nebo by nemohl, nevadí, děti/sedačky/dospělé určitě nějak vzájemně do aut naskládáme.

Co vy na to? Termín a čas bychom doladili.

Rodiče od Julinky Stančíkové, David a Sita

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.