Copyright 2021 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Ptáci a zvířata v zimě (únor 2018)

V týdnu od 12.2. do 16.2.2018 byla s námi ve školce praktikantka Nikola Coufalová. Paní učitelka Nikolka si okamžitě získala srdce dětí. Po celých pět dnů se dětem intenzivně věnovala a k tématu "Ptáčci a zvířátka v zimě" si pro ně připravila bohatý program.

Děti si zhotovily tři krásné obrázky. Např si vyzkoušely práci s vodovými barvami, rozfoukávání tuše z ocásku veverušky, stříhání a lepení při výrobě ptačí budky z papírové ruličky. Moc hezký byl obrázek medvídka spícího zimním spánkem. Při různých hrách a pohybových aktivitách napodubujicich život zvířátek si děti prověřily svou fyzickou zdatnost, postřeh, vytrvalost a schopnost ustát i prohru. Velký úspěch sklidilo i loutkové divadélko s vlastním vymyšleným příběhem, které si děti společně s paní učitelkou zahrály. Také počasí nám přálo a téměř každý den jsme strávily společným dováděním ve sněhu při pobytu na zahradě školky.

 

p 20180215 093921

 

p 20180214 073303

 

p 20180214 102353

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.