Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Říjen ve školce

I v říjnu jsme ve školce zpívali, tvořili, učili se, hráli si a ...

Zpívánky 12. 10. 2017

Rádi zpíváme, a proto jsme si užili společně s kamarády z 1.-3. ročníků program plný písniček.

skolka rijen 17004

Oranžový den 19. 10. 2017

Jednou z krásných podzimních barev je oranžová, které jsme věnovali opět celý den. Děti přišly v oranžovém tričku, přinesly si oranžovou hračku a tvořily s oranžovou barvou.

skolka rijen 17003

skolka rijen 17005

Celé Česko čte dětem se školáky 24. 10. 2017

V měsíci říjnu jsme si pozvali do školky školáky z 2. a 3. třídy s paní učitelkou Drápalovou, aby nám v rámci projektu Celé Česko čte dětem přečetli nějakou krásnou podzimní pohádku. Děti si tak poslechly nejen příběh o veverce, ale také měly za úkol určit, co veverka jí a nějakou potravu jí nasbírat, dozdobily si veverky od školáků a společně všem veverkám postavily domeček.

skolka rijen 17006

Dílna s rodiči 26. 10. 2017

Další z pravidelných akcí je také dílna s rodiči. Tu letošní podzimní jsme věnovali výzdobě chodby naší školky. Děti poctivě nosily přírodniny, ze kterých pak s maminkami vytvořily krásné ozdobné řetězy.

skolka rijen 17001

skolka rijen 17007

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.