Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Výlet do Lísek (23.5.2017)

Konečně jsme se s dětmi rozhodli navštívit národní přírodní rezervaci v Lískách, která je jediná v tomto okrese. Počasí nám přálo

a děti se moc těšily. Program byl zpestřen narozeninami Leonky, která měla právě tři roky a tak jsme to v přírodě oslavili. O kousek dál už nás čekala paní Sobotková maminka Anežky, která dětem přivezla nanunky  a provedla nás celou rezervací, a ukázala nám Stavače, Pantoflíčky i Orchideje. Po cestě jsme se potkali i se slepýšem a spoustou ještěrek. Na závěr jsme se ještě zastavili u Sobotků, kde nám tatínek Anežky ukázal kůzlata a selátka. Děkujeme Sobotkům za pomoc a ochotu.

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.