Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Besídka pro maminky (16.5.2017)

Jako každý rok i letos si děti pro maminky připravily spoustu písniček a básniček. A nebylo by to ono,

kdyby pro maminky a ostatní hosty nepřipravily překvapení. Letos s paní učitelkou Prachařovou napekly výborné dortíčky zdobené marcipánem. Už při přípravě si děti pořádně zamlsaly, kdo by také odolal sladkému marcipánu. Při vystoupení nesmělo chybět ani vystoupení fléten. Děti pilně trénovaly pod vedením paní Prachařové a vystoupení se jim moc povedlo. Také jsme se naučili jednoduchou anglickou písničku o rodině. Nesměly chybět lidové tanečky a spoustu hudebních nástrojů, kterými se děti doprovázely. Na závěr všechny maminky dostlaly od dětí kytičku a dárek z keramiky. Všem maminkám a hostům děkujeme za účast.

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.