Copyright 2022 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Pálení čarodějnic (2.5.2017)

Poprvé jsme uskutečnili akci: „Pálení čarodějnic“.  Ve školce jsme si vyrobili čarodějnici, paní učitelka Prachařová

pro děti vyrobila nádherná košťata a mohli jsme vyrazit za hlavní čarodějnicí, která nás už očekávala. Nejprve dětem ukázala, jak taková pravá čarodějnice umí vařit lektvary a kouzlit, a pak jsme se pustili do soutěží s košťaty. Slalom, štafety, házení koštětem do dálky a jízda na velkém koštěti, které pro nás vyrobili manželé Ludvovi. Na závěr jsme čarodějnici i s košťaty spálili pod dozorem pana K. Žíly.

Děkuji manželům Ludvovým a panu Žílovi za organizaci a ochotu pořádat tuto akci, a s dětmi se těšíme na další setkání.  

 

f t g m

K funkčnosti tohoto webu nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tento web využívá soubory cookies - více informací ZDE.

Prohlášení o přístupnosti.