Zavřená škola - ANO, konec učení - ROZHODNĚ NE, aneb učíme online

Ve škole Střílky funguje i vzdálená výuka. Školu jsme sice zavřeli podle mimořádného opatření MZ, ale tím jsme rozhodně neskončili s výukou našich žáků. Již delší dobu využíváme online informační systém a v rámci výuky informatiky umí většina tříd využívat i cloudové služby. Vynucený přechod na online výuku tak sice znamená výzvu, ale výzvu, kterou zvládáme.

Samozřejmě jdeme postupnými kroky a nechceme po žácích (a rodičích), aby se úplně sami prodírali všemi nástrahami výuky. Začínáme známými tématy, poskytujeme dopomoc a taková zadání, která žáci zvládnou.

Všichni naši pedagogové zůstávají ve škole a pracují na tom, aby se žáci mohli rozvíjet i v době zavřené školy.