Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Experiment „Šprťák“ 2019

Žáci 8. a 9. ročníku mohli projít intenzivním kurzem zaměřeným na obecnou přípravu k přijímacím zkouškám. Sami o tom napsali:

Tento týden se naše třída horlivě připravovala na přijímací zkoušky nejen doma, ale právě i ve škole. Paní učitelky nám připravily překvapení – že se budeme celý týden „šprtat“ na přijímací zkoušky – psali jsme testy z minulých let a opakovali si, co nám nejde. Teď ten týden jménem „Šprťák“ končí a my zjišťujeme, tedy hlavně já, že si máme pořád co opakovat a že mi čeština nejde tak moc, jak jsem si myslela.
Musím ještě hodně zabrat, abych se vůbec dostala na školu, na kterou chci. Vím ale, že nás tento týden hodně posunul a taky donutil se trochu začít učit, protože podle výsledků zkušebních testů to není taková procházka růžovým sadem.
Eliška Čulíková

Bylo to super. Určitě mi to hodně dalo a jsem rád, že to pro nás paní učitelky takhle pěkně udělaly. Dokázal bych to dělat ještě týden. To, co jsme chtěli vysvětlit, jsme si vysvětlili, pomalu prošli a poslední 2 dny jsme psali přijímačky nanečisto. Bylo to fajn a moc mi to pomohlo. Dostali jsme i sešity, kde jsme si napsali menší taháky, na které bychom se měli podívat před přijímačkami. Určitě je použiju a snad mi pomohou.
Roman Niedermeier

 

20190328 080203

 

20190328 081438

 

20190328 080232

f t g m