Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Třetí setkání budoucích prvňáků - edukativní skupina 13. března 2018

V kruhu nás zase přibylo a tak jsme se znovu představovali novým kamarádům a oni nám. Téma dnešního setkání bylo uschováno v přikrytém košíku.

Všichni jsme poslepu šmátrali a zkoumali, co by to mohlo být? Někteří poznali, jiní hádali. Mandarinka, okurka, salát, řepa, jablko, mrkev se nám staly předměty k prozkoumávání a procvičování. Nejen že jsme ovoce a zeleninu potěžkávali, ale určovali jsme i počet slabik a začáteční písmeno jednotlivých druhů, počítali jsme a porovnávali . Porovnávali jsme se i my děti. Seřadili jsme se podle velikosti a stejný úkol dostali i rodiče. Byla to zábava.

Těšíme se na další setkání, které bude ve středu 21.března v 16:00.

 

DSC 0330

 

DSC 0341

 

DSC 0357

f t g m