Copyright 2019 - Základní škola a Mateřská škola Střílky

Lyžařský výcvikový kurz 2018

Týden od 12. do 16. února 2018 strávila většina žáků druhého stupně na Stupavě na lyžařském výcviku. I když nejsou u nás poslední dobou zimy nic moc, měli jsme štěstí a sněhové podmínky byly výborné. Počasí bylo po celý týden také velmi pěkné.

Hned první den po příjezdu jsme se rozřadili do družstev podle svých možností a výkonů. Letos bylo poměrně dost začátečníků, ale díky péči odborných instruktorů se i tito naši nelyžaři velmi rychle naučili jezdit a mohli postoupit na velký vlek. Nakonec jsme byli všichni schopni buď lépe, nebo o něco málo hůře sjet svah a mohli jsme se ke konci kurzu zúčastnit slalomu, který pro nás instruktoři nachystali. Všichni ho úspěšné zvládli a volnou jízdou jsme se rozloučili se svahem a úspěšně zakončili lyžařský výcvikový kurz 2018. Děkujeme také našim instruktorům panu Michaelu Hubrovi a paní Ivě Schottlové.

lyzak2018001

lyzak2018004

f t g m