Zahájení školního roku 2017-2018

V pondělí 4. září 2017 jsme slavnostně zahájili nový školní rok a uvítali ve škole naše nové spolužáky - žáky první třídy.

Zahájení nového školního roku provází slavnostní atmosféra a první vstup do školy je jedinečnou událostí. Abychom symbolicky ukázali naším prvňákům, že si na naší škole pomáháme, vyzvedli je před školou jejich starší spolužáci - deváťáci a pomohli jim s prvními krůčky ve škole.

zahajeni2017002

Pak nás čekalo slavnostní zahájení a pasování prvňáčků na žáky naší školy.

zahajeni2017005

Potom už se všichni setkali ve třídách se svými kamarády a od podagogů se dozvěděli, co všechno nového a zajímavého nás v tomto školním roce čeká.

zahajeni2017010

První školní den byl slavnostní, krásný a inspirativní. Doufáme, že ve stejném duchu prožijeme i celý nadcházející školní rok.

zahajeni2017009