Ing. Radovan Jůzl, Ph. D.

Ing. Radovan Jůzl, Ph. D. - učitel na druhém stupni.

Vystudoval SPŠCH v Brně a následně Agronomickou fakultu MENDELU v Brně - obor Chemie a technologie potravin. Pokračoval v doktorském studijním programu na VFU Brno - obor Výživa zvířat.

Pedagogické vzdělání si doplnil na ICV MENDELU v Brně - obor Učitelství odborných předmětů se zaměřením na přírodovědecké předměty. Absolvoval kurzy Kritického myšlení (Čtením a psaním ke kritickému myšlení), metodiku Začít spolu a Robotiku.

Učitelství je pro něj výzvou, jak předat žákům to, co se doposud naučil, se zaměřením na věci důležité pro další studium, život a praxi.

Zajímá se o fotografování, turistiku a sport. Je členem Orla Řečkovice a zakládajícím členem Klubu přátel sýrů. Ve volných chvílích rád čte knihy a sleduje filmy s fantasy a sci-fi tématikou.

Konzultační hodiny – čtvrtek 13:30 – 14:00 (jindy dle domluvy).