Mgr. Jana Drápalová

Mgr. Jana Drápalová – učitelka českého jazyka, matematiky, přírodovědy, praktických činností a informatiky.

Působí na škole jako ICT metodik a metodik prevence.

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Kroměříži a Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor speciální pedagogika.

Na této škole učí od roku 1988 – nejprve v mateřské škole a v roce 2001 přešla na základní školu.

Usiluje o pozitivní klima ve třídě, na prvním místě je zajištění bezpečnosti žáků, pohoda ve třídě, spokojenost rodičů. Snaží se co nejvíce žáky poznat, pochopit je, respektovat osobnost každého jednotlivce.

Říká, že: "Má příprava na hodinu a do ní vložená energie bude odměněna pochopením probíraného učiva a radostí z dobrého výsledku žáka."