Mgr. Michal Prchlík

Mgr. Michal Prchlík - učitel na druhém stupni.

Vystudoval lektorství anglického jazyka na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Zde také dokončil magisterské studium učitelství anglického jazyka, kde se zaměřoval na využití prvků dramatické výchovy ve výuce angličtiny. Zajímá se také o využití moderních technologií ve výuce jazyků.

K jeho koníčkům patří jóga, literatura a počítačové hry.

V jeho práci ho inspiruje přístup logoterapie Viktora Frankla a práce Haima Ginotta, který říká například, že: "Pokud jednáme s dětmi podle toho, jaké jsou, činíme je horšími. Pokud s dětmi jednáme podle toho, jaké by mohly být, pomáháme jim uskutečňovat v sobě to nejlepší."

Konzultační hodiny – čtvrtek 13:30 – 14:00 (jindy dle domluvy).